Srdečně Vás zveme na slavnostní ukončení školního roku 2025/26, které se uskuteční
v pátek 26. 6. od 9:00 hod v kašperskohorském kině.
Nedílnou součástí krátkého programu bude tradiční přivítání našich nových prvňáčků a zejména rozloučení se všemi vycházejícími žáky.
ORGANIZACE POSLEDNÍHO TÝDNE.
KONEC VYUČOVÁNÍ PONDĚLÍ – ČTVRTEK: 1. stupeň po 4. hodině, 2. stupeň po 5. hodině
PONDĚLÍ 22. 6.: odevzdávání učebnic, úklid tříd, třídnické práce
ÚTERÝ 23. 6.: školní výlet 6. roč. (kemp Čepice), odevzdávání učebnic, úklid tříd, třídnické práce
STŘEDA 24. 6.: školní výlet 6. roč. (kemp Čepice), Generálka v kině (9. roč.), třídnické práce
ČTVRTEK 25. 6.: školní výlet 3. roč. (Sušice – Santos), třídnické práce
PÁTEK 26. 6.: v 8:35 hod. po vydání vysvědčení slavnostní scházení ze schodů vycházejících žáků, v 9:00 slavnostní ukončení školního roku v kině, od 10:00 do 11:30 oběd.
ŠD V PÁTEK 26. 6.: 6:00 – 7:45, 10:00 – 15:00 hod.